Meniu
Prekių krepšelis

Nemokamas pristatymas! Free Shipping Icon Images – Browse 88,028 Stock Photos ...

Mushie

Gamintojas: Mushie Kodas: mushie stars
Mushie statymo žaidimas žvaigždės. Rinkinyje rasite 5 žvaigždes, kurios atsidaro ir susideda viena į kitą. Jas galima sudėti kaip atskiras žvaigždes ir dėti vieną ant kitos, arba detales dėti viena į kitą ir taip formuoti žvaigždučių „lizdą“. Kiekviena žvaigždė yra kitokios spalvos. Jos tinka ..
15.00€
Be PVM:15.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie holder case
Čiulptuko dėklas turi tvirtą dirželį ir pakankamai vietos, kad tilptų net 3 čiulptukai. Šį dėklą galima lengvai pritvirtinti prie lovytės ar kūdikio vežimėlio, tad čiulptukai visada bus saugūs ir lengvai pasiekiami. ✓ Pagamintas iš maistinio silikono✓ Dėklą galima plauti indaplovėje. ✓ 100 %..
14.00€
Be PVM:14.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie clip
JAV mamų rankomis pagaminti čiulptuko laikikliai yra mėgstami visų tėvų ir, žinoma, kūdikių.✓ Silikoniniai karoliukai pagaminti iš aukščiausios kokybės 100% maistinio silikono ir yra 100% netoksiški, bekvapiai, be BPA ir švino. ✓ Mediniai karoliukai yra natūralūs ir ekologiški. ✓ Užsegimo sudėty..
14.00€
Be PVM:14.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie tooth
Svarbu išugdyti gerus dantukų priežiūros įpročius vaikystėje, todėl pratinkite mažylius valytis dantukus jau nuo pirmųjų mėnesių.Šie ant piršto dedami silikoniniai dantų šepetukai sudėtyje neturi BPA ar kitų cheminių medžiagų, pagaminti iš 100% maistinio silikono. Šepetėliai turi ne tik še..
8.00€
Be PVM:8.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie bowl
Švelnių atspalvių ir minimalistinio dizaino indų rinkinys. Paprastas, elegantiškas ir patogus vaikui. Danijoje pagamintas iš polipropileno plastiko be BPA. Rinkinį sudaro 2 vienodi dubenėliai. Šiuos indus galima plauti indaplovėje ir šildyti mikrobangų krosnelėje, kad būtų paprasčiau valg..
14.00€
Be PVM:14.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie ball
Mushie kramtukas kamuolys padeda nuraminti kūdikio sudirgusias dantenas. Pagamintas iš 100% netoksiško, maistinio silikono ir sukurtas taip, kad juos būtų lengva sučiupti mažais pirštais. Mushie kamuoliukai yra saugūs jūsų kūdikiui. Jų geometrinis dizainas ir rafinuotos spalvos daro juos stiling..
12.00€
Be PVM:12.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie plate
Švelnių atspalvių ir minimalistinio dizaino indų rinkinys. Paprastas, elegantiškas ir patogus vaikui. Danijoje pagamintas iš polipropileno plastiko be BPA. Rinkinį sudaro 2 vienodos lėkštės. Šiuos indus galima plauti indaplovėje ir šildyti mikrobangų krosnelėje, kad būtų paprasčiau valgyt..
15.00€
Be PVM:15.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie cups
Pagaminti iš 100% netoksiško, be BPA ir be ftalatų plastiko, šie gražūs statymo puodeliai yra įdomūs ir patrauklūs jūsų kūdikiui, tuo tarpu sukraunami ir suimami puodeliai padeda lavinti judesius ir motoriką.  Nauda: ✓ Statymo žaidimai padeda vystytis ir kūnui, ir smegenims maždaug nuo šeši..
14.00€
Be PVM:14.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie cup dining
Švelnių atspalvių ir minimalistinio dizaino indų rinkinys. Paprastas, elegantiškas ir patogus vaikui. Pagamintas Danijoje, iš polipropileno plastiko be BPA.Rinkinį sudaro 2 vienodi puodeliai. Šiuos indus galima plauti indaplovėje ir šildyti mikrobangų krosnelėje, kad būtų paprasčiau v..
11.00€
Be PVM:11.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie spoon & fork
Pastelinės spalvos, dailus dizainas ir patogi forma laikyti.Pagaminta iš gamtai draugiško plastiko, kurio sudėtyje nėra BPA ir ftalatų. Švelnus silikonas nepažeis mažylio dantukų ar dantenų, kurios būna itin jautrios augant dantukams.  Rinkinyje yra viena vaikiška šakutė ir vienas vai..
8.00€
Be PVM:8.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie spoon
Pastelinės spalvos, dailus dizainas ir patogi forma laikyti.Pagaminta iš 100% silikono, kurio sudėtyje nėra BPA ir ftalatų. Švelnus silikonas nepažeis mažylio dantukų ar dantenų, kurios būna itin jautrios augant dantukams.  Rinkinyje yra du maitinimo šaukšteliai.Rekomenduojamas vaika..
8.00€
Be PVM:8.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: Bear Teether
Nuraminkite kūdikio dantenas Mushie kramtukų pagalba. Pagaminti iš 100% netoksiško maistinio silikono, šie kramtukai yra saugūs naudoti, o dėl savo dizaino ir rafinuotų spalvų jie tampa ir stilingais jūsų namų priedais.✓ Be BPA ir ftalatų.Priežiūra: Norėdami išvalyti, nuplaukite šiltu muiluotu v..
9.00€
Be PVM:9.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie sun
Mushie kramtukai padeda nuraminti dantenų niežulį. Patogi forma laikyti bet kokio amžiaus mažyliui, sukurtas tokio dydžio, kad visas kramtukas netilptų mažyliams į burnytę ir naudojimas būtų maksimaliai saugus ✓ Pagaminta iš 100% maistinio silikono, kurio sudėtyje nėra BPA ir ftalatų. Rekom..
11.95€
Be PVM:11.95€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie mat
Stilingi silikoniniai padėkliukai, dera su seilinukais! Padėkliukai yra silikoniniai, tad patys nesugeria jokių skysčių ir yra lengvai prižiūrimi.Pagaminti iš maistinio silikono, be BPA ir ftalatų. Priežiūra: plauti po tekančiu vandeniu, naudojant švelnų muilą/ploviklį. Nenaudokite sti..
14.00€
Be PVM:14.00€
Gamintojas: Mushie Kodas: mushie bib
Stilingi ir naudingi!✓ Puikiai sulaiko maistą ir skysčius, kad jūsų mažylis liktų sausas ir švarus maitinimo metu. ✓ Lengvai plaunamas ir prižiūrimas. ✓ Seilinuko forma aplink kakliuką yra sukurta taip, kad nespaustų mažyliui - reguliuojama seilinuko apykaklės apimtis. ✓ Pagaminti i..
13.00€
Be PVM:13.00€
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)